הורדת רכב ישן מהכביש משרד התחבורה

כיום ישנם רכבים רכבים שיורדים מהכביש מסיבות כאלו ואחרות. זה ידוע מאוד שהרבה נהגים משתוללים בכבישי ישראל , בין אם זה כבישי אילון או כביש 6. לצערינו רכבים שמעורבים בתאונות לרכב לרכב מורדים מהכביש. אבל אילו רכבים בדרך כלל יורדים מהכביש ובאיזה מצבים? לפנכם דוגמאות של רכבים אחרי תאונה שלרב יורדים מהכביש למטרת מכירת רכבים לפירוק.

 

ישנם 2  סיבות עיקריות שרכבים יורדים מהכביש שהם:

1) הרכב עבר תאונת דרכים ומוגדר על ידי שמאי רכב כרכב בעל מעל 60% נזק ( מה שמחייב הורדת רכב מהכביש) קראו מידע על הורדת רכב ישן מהכביש משרד התחבורה מאתר רכבלפירוק.com)

2) הרכב אינו תקין לנסיעה עקב חלפים פנימיים שאינם תקינים ומסכנים את בטיחות הנהג וסביבתו.

הורדת רכב ישן מהכביש משרד התחבורה – מה עושים?

  1. בכדי להוריד את הרכב מכבישי ישראל עליכם לידע את משרד הרישוי בנושא. עליכם למצא טפסים שונים של הורדת הרכב מהכביש ולסמן בטופס את מטרת ההורדה ( פירוק למשל)
  2. אחרי שקיבלתם את האישור חתום בכתב ניתן למכור את רכב לפירוק או לעשות איתו כל מה שעולה לכם לראש רק כמובן שחל איסור מוחלט לנסוע עליו.
  3. גביית כספים ששיכים לכם – בדקו מהו סכום האגרה שנותר , ישנה סבירות גבוהה שתקבלו את כספי האגרה שלכם בחזרה. קראו בנושא באתרי משרד הרישוי.

לקריאה מורחבת בנושא גריטה לחצו על הקישור

 

הרכב שלכם מייחל לגריטה?

איך תעבירו את הרכב לגריטה בצורה נוחה

אם יש לכם רכב כל כך ישן שאין לו תקווה ואין סיבה לתקן אותו, אז אתם מחפשים קונה רכב לפירוק. כלומר, הרכב הזה צריך ללכת לפח. אבל אין פח לרכבים, צריך לפרק אותם. ולכם – אין זמן, אין כח, אין איך. מה תעשו? פשוט תרימו טלפון ותתקשרו לחברה שפועלת בתחום זה. חברות רכבים לפירוק עושות כל מאמץ כדי להגיע אליכם ולגרור את הרכב הישן שלכם כדי שיהיה מקום לחדש.

יש אנשים שקונים רכבים למכירה יד שניה, ויש שקונים אותם לפירוק. בחברות פירוק מקצועיות עושים גם וגם. אתם לא צריכים לדאוג ולתהות אם הרכב שלכם הוא לפירוק או למכירה . חברת קניית רכבים לפירוק יכולים לעזור לכם. בעצם, אם יש לכם רכב שאתם לא רוצים, אז מומחי פירוק מכוניות ישמחו לעזור לכם. ניתן לקבל מחיר הוגן, תענו על כל השאלות שלכם באדיבות ובסבלנות, יקנו את הרכב שלכם ואתם תוכלו להמשיך בסדר היום שלכם ולעשות דברים אחרים.

כשאתם מעוניינים במכירת רכב לפירוק, לאן פונים? איזה כתובת?

מכוניות לפירוקחשוב להזמין חברה עם ניסיון ומוניטין, וחשוב מאד מאד שירות אדיב וסבלני. כמו כן אל תוותרו על המחיר! גם אם לכם הרכב נראה זבל, לנו הוא לא, חברות פירוק רכבים מוכנים לשלם לכם מחיר הוגן. אל תוותרו על זה!

אם אתם מעוניינים במכירת רכב לפירוק, תפנו עוד היום לאתר מכוניות לפירוק ותמצאו שם פתרונות מתקדמים כולל מחיר משוער של רכבים מדגמים שונים לפירוק.