שירותי ביוב בתל אביב

הכותרת אולי קצת מבלבלת הרי מה זה "שירותי ביוב"? הביוב לא צריך שירותים הוא מקור העברת הפסולת מהשירותים והאמבטיה ישירות למקום שבו מסננים ומטפלים בו. אך מסתבר כי גם בביוב יכולות להיווצר בעיות ובייחוד בתל אביב בה רוב העיר הינה ישנה ומערכות הביוב עתיקות כמו דרום תל אביב, שכונת נווה שאנן, שכונת הארגזים, שכונת התקווה, כפר שלם ועוד.

הענקת מגוון שירותי ביוב בתל אביב

על מנת לא להגיע למצבים כמו בחורפים הקודמים בהם שכונות רבות עלו על גדותיהן ומים נכנסו לבים וביובים שטו ברחובות, יש צורך לטפל בתופעה טרם הגעת הגשמים החזקים. בגשם חזק יש עומס רב על מערכת הביוב ומספיק שיהיה שם איזו שהיא חסימה קטנה או חלקים שלא מצליחים להתפנות הלאה וזה יכול ליצור לנו נהרות ברחובות

דוגמא טובה מכפר סבא ב- 2015

אז איך מונעים את זה בתל אביב?

כיום בזכות שירותי ביוב בתל אביב אנחנו יכולים לקבל שירות פינוי ביובים קבוע במקרים של ביובים תקועים או מקומות בהם מתנקזים מספר ביובים ממספר מקומות שונים אל מקום אחד. אחד השירותים המוכרים ביותר בתחום הביובים הוא פינוי ביוב או בשמו השני שאיבת ביוב. ישנם מקומות בהם הביוב לא מצליח או ששם פשוט נגמר המקום בביוב ולכלוך ומים מנתקזים שם על בסיס קבוע. במקרה כזה יש להזמין אחת לשבוע או פחות (תלוי בעומס על הביוב) משאית ביובית שתפנה ותשאב את כל תכולת הביוב על מנת שיוכל להמשיך לעבוד כשורה ולא יתמלא ויפרוץ החוצה.

שירות נוסף הוא פריצת סתימות בביובים. הגורם מספר אחד כיום לסתיתות בביובים הם המגבונים. אנשים רבים חושבים שמגבנוים מתכלים אך גם אלו שרשום עליהם מתכלים לא באמת מתכלים. אז אם אתם משתמשים במגבונים בשירותים, זירקו אותם לאשפה ולא לאסלה,

עיריית תל אביב בשירות הציבור

עיריית תל אביב משקיעה מאמצים עזים על מנת לשמור על איכות חיי תושביה ומפעילה חברות שירותי ביוב בתל אביב לאורך כל השנה ובהתאם לצורך של כל שכונה ושכונה בעיר. אך אם אתם תושבי תל אביב ורואים שאצלכם המצב לא טוב, התקשרו לעירייה והיא תטפל בזה במהרה!

סובלים משורשים בביוב? צריכים שאיבה של הצפה ? תושב תל אביב שם לב! באתר ביובית.com תל אביב והזמינו שירות עד הבית במחוז מרכז.

שירותי ביוב בתל אביב