מצבר לרכב בזול

מצבר לרכב בזול יש כזה דבר?

הצרכן הישראלי תמיד מחפש לקנות דברים בזול מוצרים בזול ברוב המקרים מגיעים על חשבון הטיב של המוצר שנקנה אך בתור צרכנים ישראלים ממולחים אנו מחפשים את המוצר הזול עם האיכות הטובה ביותר אך האם ניתן למצוא כזה דבר ועוד כשמדובר במצבר לרכב?

תמיד אומרים לנו שלא כדאי לקנות מוצרים בזול כי לרוב זה יבוא על חשבון טיב ואיכות המוצר אך למעשה מחירים יקרים לא תמיד מראים על איכות וטיב המוצר עצמו בייחוד כשמדובר על על ענף מצברי הרכב. מצבר לרכב חדש

העניין עם ענף מצברי הרכב שזהו ענף פרוץ לחלוטין ואינו נמצא תחת פיקוח מחירים של  משרד הכלכלה והתעשייה וכל אחד גובה כפי העולה על רוחו ולפי סוג הקליינט העומד מולו. היות ורוב בעלי הרכבים אינם מבינים גדולים בכל הקשור למכונאות רכב מנצלים זאת בעלי המוסכים ומשווקי המצברים השונים לרכב כדי לגבות מחיר יקר עבור המצבר. היות ושוק המצברים בישראל מווק ברובו על ידי נותני השירות שהם למעשה חברות הגרירה ושירותי הדרך השונים שגם הם מנצלים את העובדה שהצרכן הישראלי אינו מחליף מצבר רק כאשר הוא נתקע עם הרכב ואז כבר אין לו ברירה והוא ישלם כל מחיר על מנת להחלץ מהמצב שבו הוא נתון.

בנוסף כאשר מחפשים מצברים בזול חשוב לבדוק אם המצבר שאנו רוכשים במחיר מוזל הוא באמת מצבר חדש ולא מחודש ישנם כאלו שלוקחים מצברים ישנים מטעינים אותם ומחדשים אותם חיצונית ומוכרים אותם בתור מצבר חדש. מצבר לרכב בזול

אז איך אפשר לקנות מצבר בזול ועדיין שיהיה איכותי?

כאשר רוצים לרכוש מצבר לרכב קודם כל חשוב לדעת מהיכן קונים מצבר אמינות המוכר חשובה מאוד ברכישת מצבר חדש בנוסף יש לשים לב לזמן האחריות הניתן יחד עם המצבר ברוב המקרים מצבר חדש אמור לקבל אחריות של 12 חודשים לכל הפחות.

כמובן שיש הבדלי מחירים בין סוגי המצרים השונים לכל רכב יש את סוג המצבר המתאים לו מחירון מצברים מתחלק לפי סוגי הרכבים השונים גודל המצבר וסוגו.

אך כמובן שניתן להשיג מצברים בזול בלי להתפשר על הטיב והאיכות כיצד?

חברתנו הקומה על מנת לתת מענה לכל אלו הרוצים להשיג מצבר איכותי במחיר זול אנו מספקים מצברים מכל הסוגים לכל סוגי הרכבים במחירים הזולים ביותר בארץ היות ואנו מגשרים על פערי התיווך השונים ואנו רוכשים את המצברים ישירות מהיצרן כך לא תצטרכו לשלם מחיר יקר עבור כל המשווקים השונים הגובים עבור השיווק וכך תוכלו לחסוך את פערי התיווך השונים.

אפשר לקנות גם מצבר זול וגם מצבר איכותי למכונית שלנו. זה ממש לא חלום! פשוט צריכים להגיע אל הספק הנכון, למשל באתר מאור מצברים תוכלו תמיד לקבל שירות הוגן, כי אין דבר כזה לקוח לא מרוצה אצל מאור!

תוכלו לקבל מחיר ומידע על כל סוגי המצברים השונים באתר izikway ותוכלו לחסוך מאות שקלים ברכישת מצבר חדש לרכב.