סוכת אבלים איך וכיצד לעשות

ימי אבל במשפחה הם ימים קשים עבור כל המשפחה כולל מכרים וחברים קרובים זהו זמן שעל האבלים להתייחד עם זכרם של הנפטרים ולקבל תנחומים מכל אלו הבאים לנחם.

על פי הדת היהודית על כל אדם שנפטר לו קרוב משפחה מקרבה ראשונה לשבת שבעה ולהתאבל על פטירתו. ההתארגנות על ימי האבל וקבלת המנחמים היא קשה מאוד במיוחד כאשר מדובר על משפחה גדולה . את ימי האבל לא מתכננים מראש ולכן יש צורך של התארגנות מהירה של מקום וציוד עבור המתאבלים ועבור אלו הבאים לנחם.

במקרים של משפחות גדולות או מקרים כאלו שיש הרבה אנשים שצריכים לבוא ולנחם יש צורך להיות מאורגנים לקליטה של כמויות גדולות של אנשים על כל המשתמע מכך ולתת את כל הנוחיות שאפשר גם לאבלים עצמם וגם לאלו הבאים לנחם לרוב אין מקום בבית כדי להכיל את כל האבלים ביחד עם המנחמים.

סוכת אבלים היא ללא ספק אחת האופציות הטובות והמוכרות שיש כדי להעביר את ימי האבל ואת האזכרות. הקמת סוכת אבלים צריכה להתאים לכמות ולגודל האנשים אשר צריכים להיות ולשהות במהלך ימי האבלות .

לכן בחירת סוכת האבלים היא צעד חשוב כאשר רוצים להקים סוכת אבלים פן נוסף וחשוב יש להתאים את סוכת האבלים לעונת השנה ישנם סוכות אבלים העמידות בגשם וחדירת מים וישנם סוכות אבלים המתאימות יותר לימים חמים וקיציים בנוסף יש צורך לחשוב על חימום בחורף או על קירור בקיץ כי לרוב סוכות אבלים מוקמות באזורים פתוחים כמו בגינת הבניין או ברחבה שליד הבית בנוסף צריך לדאוג כי סוכת האבלים תוקם בצורה מקצועית ועמידה.

סוכות אבלים לדוגמא:

אוהלים לאבלים אבלים

לצפייה בכל הגלריה לחצו כאן >>>

ניתן להשכיר יחד עם סוכת האבלים ציוד נלווה כגון מקררים, מיחמים למים חמים, שולחנות וכסאות עבור המנחמים וכסאות מיוחדות נמוכות עבור האבלים.

כאשר רוצים להשכיר סוכת אבלים איך וכיצד לעשות חשוב לדעת לפנות לחברה מקצועית ואיכותית אחד הדברים החשובים ביותר הוא הזמן כאשר לא עלינו קורה מקרה של פטירה של קרוב משפחה לרוב לא מתכננים זאת מראש ורוב המשפחה עסוקה בפטירת בעיות הקבורה ומיד לאחר הקבורה חייבים להתחיל את השבעה לכן חשיבות הזמן היא מרובה במקרים מסוג אלו. ההקמה של סוכת האבלים וארגון כל הציוד אמור להיעשות במהירות וביעילות תוך מספר שעות ספורות . לכן חשיבותה של חברה אחראית ומקצועית הוא קריטי במצבים כאלו. כמו כן כאשר מבררים על סוכת אבלים חשוב לבדוק שהציוד המגיע הינו במצב חדיש ותקין וכמובן שסוכת האבלים עצמה אינה קורעה או עם חורים. אין להתפשר במצבים אלו אלא על הטוב ביותר כדי שתקופת האבל תעבור בקלות ובנוחיות עד כמה שאפשר.

זקוקים לציוד מקיף לאירועים? בקרו באתר אוהלים http://www.rentalspot.co.il/